| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

As vrea sa-mi bag piercing in buric dar mie cam frica. Te doare enorm?
Fundita cel mai explicit raspuns :X:X
Am uitat sa va spun ca o sa mi'l bage o fata numai cu acul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| capibaras a răspuns:

Pai nu prea doare... ca te strange cu o pensa pana iti amorteste locul si abia dupa aia iti face gaura. si poti sa ii ceri sa te dea si cu un spray cu anestezic si atunci chiar nu doare deloc happy

4 răspunsuri:
| Bibu_2231 a răspuns:

Nu doare aşa rău. Încearcă cu flexura happy.

| Adredemesconf a răspuns:

Chiar simti nevoia sa-ti bagi ceva in burta?laughing Imi pare rau dar e un pic stupidlaughing Mai bine nu incerca dupa parerea meastraight face
O zi buna!:*

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pai fata aia trebuie sa aiba experienta se poate infecta. Nu doare asa tare ca are o matusa de-a mea si nu o durut-o dar ei i l-a facut o asistenta.

| AllieGlam a răspuns:

Adevarul e ca o sa te doara(din cate am auzit, fiindca eu nu am), dar nu e recomandat, fiindca te poti infecta foarte, foarte usor, iar aceste infectii pot cauza chiar moartea.
nu vreau sa te sperii, dar trebuie sa te gandesti inainte sa faci acest lucru...