| ioneladorina a întrebat:

As vrea sa stiu alimente care au multe calorii si ingrasa. dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| veronica a răspuns:

Tot ce e mai gras in special carnea parjita si pielita de pe ea si toate dulciurile.

| bogdan10aqua a răspuns:

Pai poti manca foarte multe, rolling on the floor cam tate din ziua de azi au MULTE calorii de exemplu: tortul, hamburgarii, prajiturile, ciocolata si slanina.
Am incercat sa te ajut si asi fi foarte recunoscator daca mi-ai da o funda! Iti multumesc anticipat! Multumesc!

| GoldwinNn a răspuns:

Burgerii
Prajiturile
Bauturile care contin cofeina
Gustarile de la mall
Mancarea de la restaurant