| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu niste mancaruri dietetice sau niste meniuri, dar sa fie cu niste ingrediente mai accesibile care sa nu coste prea mult si niste mancaruri cat mai simple.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Marily a răspuns:

Uite ce poti manca:
Dimineața:Cereale Fitness cu Iaurt
Gustare :Fructe sau biscuiti cu ovaz
Pranz:Salata gen Salad Box
Inca o gustare (fruct ori gasesti tu)
Seara:Iaurt micut Activia
Ca sa slabesti incearca sa mananci de 200 kcal
si ceva miscare!
Fundaaa?