| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb cand v-ati decalotat penisul pentru prima data si daca a fost usor sau putin mai greu. Si ce ar trebui sa fac sa fie mai usor si la mine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pe la 12 ani cred, cand faceam baie in cada, e cel mai usor sa incepi sa-l decalotezi treptat in apa calda. Deci asta trebuie sa faci sa exersezi in apa calda si eventual sa folosesti o crema de corp ca sa inceapa pielea sa se intinda cum trebuie fara sa doara.

| Helly1226 a răspuns:

Ce inseamna decalotat?

| TerenteFTW a răspuns (pentru Helly1226):

Tu chiar esti retardat? E atat de greu sa cauti un **** de cuvant pe google? Inteleg ca asta e un site de pus intrebari dar da-o dracu, chiar atat de idiot sa fi sa nu cauti pe google?

| Helly1226 a răspuns (pentru TerenteFTW):

Ce inseamna retardat?