| lAuRitAs a întrebat:

As vrea si eu o metoda sa imi albesc dinti astept raspunsuri multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| little_dy a răspuns:

Fa o pasta din capsuni si bicarbonat si foloseste-o in locul pastei de dinti obisnuite. spalate cam 5 min pe dinti succes

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Apeleaza la un medic stomatolog pentru o albire profesionala si de durata.

| Petronela a răspuns:

Du-te la stomatolog pentru o albire profesionala

| Marry:X a răspuns:

Buna. Daca vrei sa ii faci albi acasa, spala-te pe ei cu bicarbonat de sodiu sau sare.Si vor fi albi ca spuma laptelui. Dar pentru o durata de 6 luni, parerea mea este sa te duci la un medic stomatolog. Dai niste bani, dar merita.Pa,pa.

| Sua a răspuns:

Cu sare...

| Quiss a răspuns:

Spala-te pe dinti cu bicarbonat de sodiu, sare sau zeama de lamaie.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Uite aici cateva articole:
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t147368.html

http://www.topsanatate.ro/print.php?id=19708

dar cred ca cel mai eficient este acel tratament pe care ti-l da stomatologul:)

| KiiDdaCoOrRvVi a răspuns:

Vopseste'i