| dany3la a întrebat:

Aseara am dormit prost. M-am culcat pe partea stanga si m-am trezit tot pe stanga.Asa ma doare gatul.Nu pot sa-l misc pe stanga deloc.Nu stiu ce sa mai fac.Va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Fa niste exercitii. Misca usor capul spre dreapta de 2 ori,apoi spre stanga,misca capul in jos, apoi pe spate, roteste usor capul de la dreapte spre stanga si invers.Gasisem mai de mult un site cu exercitii pentru gat, era in engleza, dar nu-l mai gasesc.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat