| whiteweed1000 a întrebat:

Aseara am sesizat ca mi s-au umflat doi ganglioni la gat, si astazi am vazut sau ca si inghinal. intrebarea este daca se pot umfla de la frig ca am stat in frig si sa stiu sa nu ma ingrijorez prea tare.

Mulltumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Da, se pot umfla de la frig, iar daca ai stat in frig posibil o sa se retraga in cateva zile, dar sa ai grija sa nu mai stai

| whiteweed1000 explică (pentru catalinalina):

Deci nu trebuie sa imi fac probleme!? nu am mai avut pana acum asa ceva si pe net am citit tot felul de porcarii care m-au speriat rau.

| catalinalina a răspuns (pentru whiteweed1000):

Daca ai stat in frig nu, daca mai stai in frig o sa ti se umfle si mai tare.