| TheMafiotu98 a întrebat:

Aseara an fost la o petrecere si dupa ce am ajuns acasa a inceput sa-mi țâuie urechile si nu se mai opreste ce pot sa fac? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E din cauza galagiei, daca boxele nu sunt de megacalitate, iti vor tiui urechile cateva ore dupa ce pleci de la petrecere/club. Pune-te sa dormi si cand te trezesti o sa fii ok.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna! Du-te la doctor, el va sti.

| FlooPp a răspuns:

Ei bine asta poate fi din cauza sunetului, mult prea puternic pe care l-au suportat urechile tale.Du-te la un medin el va stii ce sa faca. Fundita?

| ClassyAndSassy a răspuns:

Pune-ti vata in urechi. Funda?