| CarlosAttila a întrebat:

Astăzi a suflat unul pe mine fum de 3 ori și l-am inspirat fara sa vreau si mi-a iesit fum din gura. Am vazut, gen am fumat pasiv, e grav? Eu am fumat 3 ani dar m-am lasat de 4, va rog raspundeti, e grav ca am fumat pasiv? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ti-a facut respiratie gura la gura sau v-ati sarutat?
Fiindca altfel nu aveai cum sa inspiri atata fum, sa se vada cand suflii din gura. tongue

| anonimg a răspuns:

Nu este nimic grav. Era grav dacă fumul inspirat ar fi ieșit prin altă parte... ^_^

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ești prea stresat, calmează-te, nu mori de la atât.

| CarlosAttila explică (pentru supadeceapa):

Stiu dar oare ma afecteaza la rezistenta? Eu fac mma

| supadeceapa a răspuns (pentru CarlosAttila):

Nu.

| StrongHeart a răspuns:

Nu e grav, dar ala care ti-a suflat merita doua capace la ureche.