| alionadoareu a întrebat:

Hey, buna happy cine stie sa-mi spuna: poate sa-ti puta gura a tigari de la fumat pasiv?

Răspuns Câştigător
| Muffinss a răspuns:

Nu, de obicei gura miroase din cauza deshidratării, bacteriilor sau dacă ai vreo carie sau rană bucală big grin

| alionadoareu explică (pentru Muffinss):

Ma refer la mirosul de tutun care iti vine din gura. adica daca stai in camera cu o persoana fumatoare timp de cateva ore exista vreo sansa ca sa-ti miroasa respiratia a tutun dupa ce parasesti incaperea?

| Muffinss a răspuns (pentru alionadoareu):

Aa, păăăi eu stau mult timp lângă persoane fumătoare, dar nu mi s-a întâmplat asta.

9 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu, daca nu fumezi--- hainele, in schimb, se pot impregna cu fumul de tigara si vor capata mirosul specific.

| darrio2007 a răspuns:

Gura,nu.In schimb hainele da. Fumezi si vrei sa-ti pacalesti parintii ca nu tu ai fumat.Corect?

| Wehrmacht a răspuns:

Mie imi mai miros hainele si parul a fum de tiagari cand trec printr-un norisor d-ala, dar poate sunt niste sanse mici sa iti miroasa gura a tigari daca ai respirat pe gura aproape de cineva care fuma si ti-a intrat fumu' pe acolo.

| alionadoareu explică (pentru Wehrmacht):

La asta ma refer: daca e sa stai intr-o camera cu fumatori e posibil ca dupa ce iesi, timp de vreo juma' de ora sa-ti miroasa respiratia a tutun?

| Unstopable a răspuns:

Da

| alionadoareu explică (pentru Unstopable):

Mersi pentru raspuns happy desi am acordat deja funda ai fost dragut. chiar iti multumesc.

| alionadoareu explică:

Darrio2007 nu, eu nu fumez insa am imprresia ca cineva ma minte...