| yuP a întrebat:

Astazi am avut niste junghiuri in partea dreapta si apoi sau mutat la inima.

EKG am facut acum 1-2 saptamani cand am avut un atac de panica.

Acum am 85 de batai pe minut. Ma ingrijores ca de atunci ma gandesc numai la prostii. Doamna doctor de familie mi-a spus ca nu am nimic la inima si nici la ekg nu am nimic.Am fost putin racit am avut si probleme cu stomacul oare ce este? Am 16 ani. Iau supradin mai am 2 pastilute eff. am probleme cu inima? Maine urmeaza sa ma duc la pediatrie iar

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai probleme cu inima, ai probleme cu sistemul nervos. Ceea ce descrii tu sunt atacuri de panica.