| yuP a întrebat:

Astazi am avut niste junghiuri in partea dreapta si apoi sau mutat la inima.
EKG am facut acum 1-2 saptamani cand am avut un atac de panica.
Acum am 85 de batai pe minut. Ma ingrijores ca de atunci ma gandesc numai la prostii. Doamna doctor de familie mi-a spus ca nu am nimic la inima si nici la ekg nu am nimic.Am fost putin racit am avut si probleme cu stomacul oare ce este? Am 16 ani. am probleme cu inima?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu cred ca ai nimic la inima!
...probabil ca ai deficienta de calciu si magneziu! varsta e potrivita!
...si eu am palpitatii! am luat tratament cu calciu si magneziu timp de 3 luni si mi-a trecut intr-un final!
.nu te ingrijora! daca e sa ai ceva la inima iti dai seama, crede-ma!

Apache
| Apache a răspuns:

Pai frate daca aveai tu ceva la inima nu mai stateai pe net si ne intrebai pe net ce ai! :.in primul rand ca te durea pieptul de numai puteai!
Nu ai ma ce sa ai! :. daca este sa iti faci griji logic ca ai palpitatii!
dar eu zic ca nu ai nimic!

| yuP explică:

Cum iti dai seama?

| Adrian1606 a răspuns:

Du-te la doctorul de familie.