| Madayna a întrebat:

Astazi am dat sange pentru o anumita analiza, ma gandeam sa-mi fac tot setul de analize la sange in urmatoarele zile. Poate sa-mi ia sange avand in vedere ca azi am fost intepata deja o data? Sange imi ia doar de la o mana, la cealalta nu gaseste vena.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da,dar nu trebuie sa mananci, sa bei cafea, etc.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sigur că se poate, nu e nici o problemă happy

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cu siguranta, dar iti trebuie trimitere de la medicul de familie, apoi programare
Sau sa stii ce fel de analize iti trebuesc, dar trebuesc platite dacasunt facute fara trimitere.
Si bineinteles fara sa manaci sau sa bei!