| Eus3b1u995 a întrebat:

Astazi m-am trezit la 4:30 si am stat in calculator pana acum. acum sunt foarte ametit sunt speriat am 12 ani. ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Unbelievable a răspuns:

Închide calculatorul și du-te la culcare.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Se vede.Nici nu mai stii sa citesti."Totul despre TPU"?

| xJoyce a răspuns:

La 12 ani? Foiii, ma intreb daca porti ochelari. Du-te la culcare! Un copil de 12 ani trebuie sa se trezeasca la ora 7-10 dimineata, si sa stea la calculator doar max trei ore! Ar trebui sa dormi.

| Eus3b1u995 explică (pentru xJoyce):

Sunt norocos ca nu port... dar a inceput de 3 saptamani sa imi fuga imaginea. am stat linistit in pat si situatia sa mai ameliorat multumesc tuturor happy

| xJoyce a răspuns (pentru Eus3b1u995):

Bine. Data viitoare sa nu mai faci asa.