| lulu_3036 a întrebat:

Am avut un vis foooarte ciudatstraight face Se facea ca dormeam si m-am trezit, m-am dus la baie, si cand m-am intors in camera.ma vedeam pe mine, in pat, dormind.Si am stat putin. apoi eu(cea din pat)m-am trezit... m-am speriat de eu (cea din camera) si am inceput sa tip...si apoi m-am trezit de tot straight face Ce credeti ca poate sa insemne straight face?

1 răspuns:
| speechless070 a răspuns:

Nimic, visele sunt rodul imaginatiei subconstientului... Apoi inseamna daca vrei ca te iubesti foarte mult.sau ca vei murii si spiritul tau a parasit corpulsi se uita la cadavru...lol stai calma nu inseamna nimic adica eu am visat ca toata familia mea s-a tranfformat in varcolaci(serios) asta ce mai inseamna?