| gabriela_7862 a întrebat:

Astazi mi-a venit menstruatia...cu niste dureri de am plans pana am dormit. dureri de burta si de suflet. am visat frumos. am visat ca aveam o fetita cu care ma plimbam prin casa. cand m-am trezit am inceput din nou sa plang. acum 3 saptamani era sa ma inec in strei. de ce Dumnezeu m-a salvat, ca sa trec prin asta? nu e corect! crying nu am niciun rost pe lume...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dispera, o sa ai fetita, o sa te plimbi de manuta cu ea si vei fi fericita. Poate nu acum este momentul, dar va veni cu siguranta. Nu mai plange, te rog!

7 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Toate acestea sint incercari, Dumnezeu ne incearca, Lui nu ai plac oamenii slabi, capul sus si nu uitace ne este dat trebuie sa ducem, si eu era sa ma innec in strei si la geoagiu, au trecut de atunci 22 ani, mult bine si sanatate iti doresc!

| Rizer a răspuns:

Salut
Eu stiam ca atunci cand visezi copii mici ai sa ai un necaz, probabil ca dumnezeu tea mai lasa pe pamant ca sa treci peste ceva un anume lucru mai greu(nu stiu daca ma intelegi)
Asa ca ai grija de tine
Sanatate!

| SweetCandy a răspuns:

Buna...
stii ca te-am incurajat si pe privat...nu da inapoi nu mai gandii negativ!
mergi mai departe viata e frumoasa si merita traita!

eu sunt alaturi de tine!

happy

| Moneyandfame a răspuns:

Ok, intrebarea asta ma sperie putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine` te doare sufletu` cand esti la menstruatie?straight face

Wow, pai in general visele in care apar copii mici, prevestesc ceva raw...nu vreau sa te sperii, dar na` is doar 'bancuri' de batrani!oh go on
Poate te simti singura, si de aia esti mai deprimata si plangi!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Măi Gabriela, lasă autosugestia asta care te acaparează pe zi ce trece să plece din viața ta.
Dacă te-a durut burta este posibil să fie și o răceală, un chist ovarian, ceva acolo nu funcționează cum trebuie.
Mergi la un medic ginecolog care întradevăr cunoaște meserie, nu la primul ieșit în cale.
Rostul tău în lume este în primul rând să trăiești, nu trebuie să-l superi pe Dumnezeu, viitorul este în față. Când este să se întâmple să rămâi însărcinată, atunci rămâi.
Sunt femei care toata viața nu au reușit să aducă pe lume un copil, și nu s-au omorât, au privit viața în față, s-au resemnat printr-o adopție.
La tine nu este cazul, ești tânără, este timp pentru un bebeul.
Psihicul joacă un rol important în activitatea internă a organismului.
Tratează viața cu mai mult optimism și când te aștepți cel mai puțin, atunci se v-a întâmpla și minunea.
Nu plânge!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un medic si nu te lua dupa vise