| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU am avut un vis pe care nici eu nu-l inteleg, L-am visat pe Dumnezeu. Am avut un vis acum cateva seri ca eram pe niste nori si peste tot erau numai nori. In fata se vedea soarele care nu prea lumina, era ca dupa-miaza. Si deodata un nor s-a dat la o parte si am vazut un om batran cu barba alba imbracat in alb. Si cu o voce calma mi-a spus: Iti voi indeplini o dorinta.
Eu mi-am spus dorinta (nu spun dorinta) si apoi ma trezesc. Cand m-am trezit aveam un sentiment de pace si fericire.

Iar apoi cateva zile mai tarziu am avut un vis ca am salvat o oaie alba de la inec. Ce parere aveti despre visele astea? Sunt absurde?

Răspuns Câştigător
| Baal a răspuns:

happy Dumnezeu nu are o anumita infatisare ar putea fi copil adult bosorog...etc CUM L'AI VISAT? daca nici in bibilie nu il descrie...

2 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Si eu am visat un unicorn roz jongland cu prezetvative Durex in timp ce bea bere Ciuc...dar si asta e doar un simplu vis.

| jerrygabrielle a răspuns:

Depinde daca tu crezi in ele...Eu cand aveam 2 ani m-am urcat pe pervaz sa sterg geamul de aburi si pervazul era ud. daca nu venea mama mea sa ma ia de acolo cadeam.seara am visat ca m-au batut ingerii peste picioare.Mentionez ca nu stiam la varsta aia ce e ala vis si nici ce sunt ingerii...