| Mihai8767 a întrebat:

Ati experimetat vreodata starea aia de "brain fog"?
Si care au fost simptomele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ce ai fumat bre?

| Mihai8767 explică (pentru gabicoo):

Nimic, este un termen in engleza pentru a exprima aunumite simptome ale covid. Cauta pe net brain fog.

| Zuzu1991 a răspuns:

E o stare aproape catatonica, in care practic ai activa numai o parte minora din minte

nici macar nu am fumat nimic, mi s-a intamplat in scoala, cand dupa 7h de plictiseala aveam 2h de cor, iar plictiseala devenea ABSOLUT "DE MOARTE", cantam inconstient si nu ma gandeam la nimic (nici macar nu puteai sa adormi, trebuia sa canti)

de atunci cand aud de cor imi vinde ULTIMUL ACRU, chestia de mai sus a fost cu ani buni in urma, si in ziua de azi mai tin minte si "sentimentul" si cantecele crying

| Cracanul a răspuns:

Ceata pe ochi si minte inceata

| Mihai8767 explică (pentru Cracanul):

Ai patit asa ceva?

| Jericho1 a răspuns:

Foame