| chrisss a întrebat:

Te-ai simtit vreodata "mort inauntru".
Daca da, ce-ai facut sa scapi de starea asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Sau mi se potrivea fraza aceea "am inima intrata in moarte clinica". Ce am facut? Mi-am dat seama ca nu trebuie sa stau sa ma ajute cineva, sa-mi plang singura de mila si tot asa. Cheia era la mine, eu eram singura care putea schimba ceva. Mi-am pus niste intrebari si mi-am raspuns singura la ele, mi-am ridicat capul sus (merge si varianta cu iti dai doua palme) si am inceput sa fac ce-mi place. Sa dansez, sa ascult muzica, sa rad cu prietenii, sa citesc ce ma atrage.Asa s-au asezat lucrurile din viata mea si am inteles ca nu ajung nicaieri daca nu-mi revin.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De multe ori si nu am zis nimanui pentru ca eu sunt problema si solutia de ce sa le caut la altii?oh go on
Mi-am facut ordine in viata, apoi am facut ordine in viata altora

| LoveAngel223 a răspuns:

Da si chiar nu am avut ce face... m-am culcat si m-am trezit un pic mai vie laughing

| slayer a răspuns:

Da, desigur, ca si marea majoritate, deci, mi-am luat un repaus si tot imi dadeam intrebari si tot eu raspundeam si intrebarea e asta... ce pot, de ce sunt eu in stare sa fac ca sa'mi reinvii, sa ma trezesc din nou la viata, ci la o viata nouaaa, adica e de ajuns sa constientizezi un ghind ca el sa se realizere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am plins