| heartgrenade a întrebat:

Ati incercat careva metoda aia noua de slabit cu pastile din cidru de mere, sau ceva de genul? Sau daca nu, ce parere aveti de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este absolut o reclamă falsă. Bani cheltuiţi şi multă dezamăgire.
Nu este sănătoasă slăbirea rapidă.
Pa, pa.

soothe
| soothe a răspuns:

Este o metoda fortata; nu t epoti baza pe concentrate - sunt nesanatoase. Mai bine folosesti otet de mere insa cel mai bine, miscare, fii atent ce mananci si adopti un stil de viata echilibrat.

| cristianpopa a răspuns:

Lasa pastilele si mergi fa sport, manaca legume, fructe, cereale, seminate. Spor!

| heartgrenade explică:

Am mankt de toate si nu merge.chestia e ca am facut tenis 2 ani, si apoi m-am lasat ca nu mai am timp... n-am timp sa fac si sport la cat am de invatat... plus ca-mi trebuie ceva rapid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am facut si eu comanda si le-am primit ieri, am si inceput sa le iau. O sa vad pe parcurs daca da rezultate, m-am uitat pe forum si majoritatea sunt nemultumiti de ele.