| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey voi ce parere aveti despre acele pastile care spun ca iti vor creste sanii a incercat careva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EvelineFgm55 a răspuns:

Stupide nu fac absolut nimic. sau alea cu slabitul. Nu fac decat rau.
Daca vrei sa incerci. atunci. cheama salvarea inaintehappy

| alinutza92r a răspuns:

Nu cred ca fac deloc minuni...nu am folosit...dar, nu cred ca fac minuni

| Adrianetc a răspuns:

In niciun caz, sanii parul ochii unghiile bolile toate sunt influentate de genetica. nu ai cum sa schimbi asta. se poate declansa ceva mai rau poate. poate reversul. esti draguta asa(parerea mea )

| Niiiicu a răspuns:

Buna,eu nu am incercat si te sfatuiesc sa nu faci deoarece in general pastilele nu sunt sanatoase pentru corp desi ele ne fac bine,sanii iti vor creste odata ce vei creste, dar daca totusi doresti sa iti creasca poti incerca sa te dai cu tinctura de marar, am auzit la colege de ale mele ca ar fi buna, si plus ca este naturala, ai gija de tinehappywinking

| RoseOfTheFire explică (pentru Niiiicu):

Si unde as putea gasi tinctura de marar?

| Florea_Vlad_1986 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Tinctura de marar, pana la activarea estrogenilor, are proprietatea de a retine lichidul in organism.
Ca sa fie mai clar, marirea sanilor in dimensiuni, foarte usor perceptibila de altfel e datorita retentiei de lichid din organism, astfel, pana a vedea sanii asa cum visati, va treziti zi de zi cu cearcane evidente, edeme la picioare si te simti...ca un burete!

| Niiiicu a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

La farmaciehappy