| PrinceGumball a întrebat:

Aud un sunet in ureche, ceva gen un greiere care canta, ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ai un greiere in ureche

| Lynna a răspuns:

Buna. Mai bine consulti un ORL-ist.

| PrinceGumball explică (pentru Lynna):

Nu am absolut nimic la ureche...am fost la orl deja

| Lynna a răspuns (pentru PrinceGumball):

Pai si nu ti-a spus de ce auzi sunetul acela?

| Medema a răspuns (pentru PrinceGumball):

Inseamna ca totul e in mintea ta!

| Wehrmacht a răspuns:

Bai daca auzi un greiere si nu exista nici un greiere du-te la un medic.

| xBya a răspuns:

Ti se metamorfozeaza creierul.

| Roby669 a răspuns:

Tot timpul sau doar in anumite perioade?
1) Daca ti se intampla uneori e din cauza presiunii crescute a sangelui. (asa mi-a zis profa de bio)
2) Daca auzi tot timpul, eu zic ca ar trebui sa faci o vizita medicului de familie.