| modestul a întrebat:

Aveti alunite? va deranjeaza? In ce zone ale corpului le aveti? Sunt mari sau mici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Tin sa-i multumesc celui care mi-a refuzat raspunsul anterior, dar vorbeam serios, am o alunita intre buci. Daca i se pare cuiva obscen lucrul asta, ii recomand un consult psihiatric.
Si nu ma deranjeaza, pentru ca momentan nu exista frecare in zona aia.

| Zăppă a răspuns:

Cred ca am cele mai sweet alunitse:X am foarte foarte multe, nu nu ma deranjeaza, unele sunt mari, altele sunt micihappy
sunt foarte hazliiwinking
pe sanul stanglaughing
in talpa
pe spate
pe buza
joslaughing

| kanajambe a răspuns:

Ambii sani, langa ochi, frunte, spate, maini
Imi plac alunitele pe fata, chiar nu poate fi o alunita un complex, decat un semn mai mare de nastere.happy

| babygirlmeli a răspuns:

Eu am muuulte big grin si am peste tot laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am foarte multe alunitehee heedar nu ma derajeaza!:*sunt chiar foarte dragute

| GizazCraist a răspuns:

Am cateva pe spata
Momentan nu ma deranjeaza dar mi-e frica ca o sa ma tai la una din ele intr-o zi(nu stiu cum dar o sa gasesc eu o cale)

| andrushki a răspuns:

Da am. dar foarte putine. nu ma deranjeaza big grin. am 2 pe fata. 2 pe burta ( 1 mare si una mica). si inca cateva.happy.