| AvalohAlyn a întrebat:

Aveti alunite? Va plac sau nu? Unde? eu le urasc! Am cateva dar foarte mici! Ma bucur din suflet.Nu le suport.Voi?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai o problemă de adaptabilitate, nu suporți nimic!
Acceptă-te așa cum ești!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Am cateva dar nu pe fata, nu ma incurca dar nici nu imi sunt dragi

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da si-mi sta bine

| LegionarulRoman a răspuns:

N-am nici o problema.Mie imi plac fetele cu alunite (mai ales pe umeri, pe gat ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ni ci eu nu le prea suport,sunt caz fericit, nu prea am, doar două-trei, dar nu mă simt complexată de lucrul acesta, eu să fiu sănătoasă.
Te pup!

| inconscient a răspuns:

Eu sunt plina pe tot corpul! Nu ma deranjeaza, am 7 pe spate, 4 pe abdomen(una semn din nastere), 3 pe picioare, 2 pe maini si una pe umar, care e singura care se vede daca ma imbrac cu umerii goi!
Nu ma plang! Putea fi si mai rau! laughing

| duuh a răspuns:

Da, am cateva mici, dar nu ma deranjeaza.

| mariukka a răspuns:

Nu nu imi plac

| ItsMaxi a răspuns:

Am o gramada printre care 2 pe fata x.x e atat de naspa...am si pe spate si pe maini, nu's foarte multe dar totusi 2 pe fata?(m'as fi multumit doar cu una'' adica ce'i asta triunghiul isoscel pe fata mea. x.x omg matematica... de ceeeeee!

| flore45 a răspuns:

Da am din acelea micute 2 pe mana una pe burta(din nastere) una pe calcai si pe pulpa piciorului drept cateva...nu ma deranjeaza cu absolut nimic. Sunt multumita de cum arat si nu am complexe in privib ta asta.Accepta-te asa cum esti, nu e un lucru atat de groaznic.

| euAdelina a răspuns:

Am una pe fata voro 3 pe git si 2 pe spate si 2 pe picioare dar atita timp cit nu ma dor nu ma deranjeaza.

| Bumbuu a răspuns:

E destul de naspa sa ai alunite in locuri nedorite, pe fata de exemplu, dar sa stii ca unora le sta chiar foarte bine..Acum depinde de fiecare. Si eu am cateva, 2 pe spate, 2 pe mana, sunt pozitionate foarte bine, nu ma deranjeaza, dar nici nu as suporta daca as avea mai multe.big grin

| pleky a răspuns:

De ce te alarmezi asa? Pina la urma este ceva normal si firesc