| Andreeamiruna67 a întrebat:

Aveti metode de îngrășare rapida? Sa apropie vara si trebuie sa fac o schimbare, mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu am și nici nu indic. Dacă vrei să te strici cu tot dinadinsul și să nu te mai poți repara, fă asta singură, fără să ceri ajutor.

| Invictusman a răspuns:

Surplusul caloric

| maria0405 a răspuns:

Nu este bine sa te ingrasi! Ai putea sa faci musci, abdomen etc. Este mult mai sanatos! Mananca proteine (alune, carne, etc.) si gaseste-ti un plan de exercitii, gasesti o gramada pe internet.
Sper ca te-am ajutat!

| Selena123456789 a răspuns:

Cea mai buna metoda se ingrasare e sa faci miscare. Poti incepe prin a merge la sala. Am avut 45 de kg si supa ce m-am apucat se sala, dupa aprox 2 luni aveam 60kg. Iti da pofta de mancare si cu siguranta vei fi exact cum iti doresti!