| Cristina281606 a întrebat:

Azi, după ce venit de la liceu ma simțeam foarte obosita. Nu am dormit, dar simt ca o vena la cap, în stânga îmi pulsează mai tare, este de la oboseala? Se poate întâmpla ceva? Mi s-a spus ca sunt și ipohondra

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ce-ar fi sa-ti masori tensiunea! Daca este crescuta, sigur nu esti ipohondra!

| ovidiu123432 a răspuns:

Nu ti se intampla nimic, probabil e de la oboseala.

| alexcoman34 a răspuns:

Nu ai nimic, stai linistita si incearca sa iti faci un program de somn, stiu din propria experienta ca liceul dauneaza mult somnului laughing)Sfatul meu este sa dormi cat mai mult! Seara faina :*!