| SEBI2728819191919 a întrebat:

Salut, am 15 ani simt cum îmi pulsează o vena pe partea stânga la cap și ma mai doar când ma pun la somn, trebuie sa stau drept cu capul ca sa nu mai simt nimic. Imi poate spune cineva de la ce poate fi asta? Eu sper sa nu fie un AVC

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Mergi la medic.Slabe sanse sa ai vreun episod de avc la aceasta varsta, dar tot nu ar strica un control.

| SEBI2728819191919 explică (pentru dullcat):

Ok mulțumesc o sa fac un control

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca era AVC erai pana acum ori in coma ori mort, deci este numai imaginatia ta, sau oboseala excesiva.
Culca-te la ora 9 seara de seara, ca creierasul tau sa se odihneasca si vei vedea ca dispar aceste ganduri negative si ipohondria, din imaginatia ta.

| Sistemulxxl a răspuns:

Mergi la medic. Nu, nu e avc.

| SEBI2728819191919 explică (pentru Sistemulxxl):

Ok mulțumesc o sa ma ducla medic