| SucDeGuava a întrebat:

Azi in ora de mate m-a luat brusc o durere de picior (stangul) de la genunchi in jos.Pur si simplu stateam pe scaun si scriam. Si acum mai mai doare (au trecut 2-3 ore). Nu am avut nici o data probleme cu picioarele (nu mi l-am rupt, nu mi l-am scrantit...). O colega mi-a spus ca e din cauza cresterii. Asa e, sau ar putea fi alte cauze?
P.S: am 14 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Pintea a răspuns:

Ai un CARCEL.
Asteapta 1 sau 2 zile dupa o sa-ti treaca Daca nul FORTEZI prea tare.