| rippE a întrebat:

acum 10 minute mi s-a intamplat un lucru foarte ciudat. Stateam la calculator cu picioarele sus pe birou si dintr-o data brusc mi s-a blocat ceva de la genunchi in jos, a inceput sa se umfle brusc, era foarte calda zona deci m-am speriat nu mai puteam sa merg cu piciorul stang mergeam sprinjinit cu mainele si cu piciorul drept si m-am pus pe scaun. Zona era umflata pe moment si calda. Am inceput usor sa masez si acum m-a lasat. Dar cand exercit putere in picior ma mai inteapa unpic. M-am dus si am dat cu Fastum Gel, am masaj usor. Mi frica sa nu mi se intample ceva, sau un cheag de sange, mai stiu eu. Va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| JustSmileK a răspuns:

Nu avem noi cu ce sa te ajutam.Cel mai bine mergi sa te vada un doctor.