| salajeanul a întrebat:

Azi m-am lovit rau la cap dar n-am cucui credeti ca am patit ceva rau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| girlove206 a răspuns:

Nup probabil in 2-3 zile o sa-ti treaca

12 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca nu ti-ai pierdut cunostinta stai linistit. Numai bine!

| mgtow a răspuns:

Daca nu te doare nu ai nimic.

| educatie2021 a răspuns:

Asta tio poate spune un doctor
daca nu t doare eu zic ca n-ai nimic dar e opinia mea nu a unui specialist

| oricine a răspuns:

Pai...,daca peste 2-3 zile te mai doare, du-te la doctor!:*

| Helioot a răspuns:

Nu nu cred ...Adica mie anul trecut mi-a cazut un geam termopan in cap la scoala si nu am avut cucui si nici nu mi s-a intamplat ceva grav dar daca te doare rau consulta un medic

| Onutsu a răspuns:

Mai stii pe ce planeta esti? cum te cheama? te doare ceva? cati ani ai? daca stii toate astea esti ok. succes!

| pinguluk a răspuns:

Cum te-ai lovit? daca ai cazut nu e chiar asa rau, Nu iti face griji. + Du-te la doctor si vezi

| AndraAlexaLove a răspuns:

straight facestraight facestraight facestraight face
Daca te simti normal, n-ai nimic!

| Nameツ a răspuns:

Poate da, poate nu... timpul le va arata pe toate...insa daca simti o oarecare durere ar trebui sa consulti medicul.

| alex2143 a răspuns:

Daca sti cati ani ai si din astea despre tine si nu te-a durut inseamna ca e bine

| andrei_1494 a răspuns:

Nui nimica grav e decat ceva care trece in 5 zile o saptamana

| Pisica_2891 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la medic ca sa afli daca ai patit ceva.