| HoHOO a întrebat:

Azi mi-au aparut niste pete pe picioare aproape de tapla piciorului dar in spatele piciorului.Petele erau rosii sau mai bine zis o pata mare si cand am ajuns acasa m-am spalat pe picioare si apoi nu am avut nimic.Ce este? Este o alergie? Funda!(am 12 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| HoHOO explică:

Pot sa ma epilez, nu are legatura una cu alta, nu?

| Mkz a răspuns:

Ai putea sa ai alergie la ceva dar cel mai sigur din cauza soarelui, poate tea ars soarele si din cauza aceea, sau ai stat pe picior undeva si sa rosit nu stiu ce sa spun si eu am avut in apropierea genunghilor in spate dar asta era cum am stat si apoi au disparut

| Stely23 a răspuns:

Si eu am avut si mi-a trecut repede, poate ceva te irita, adidasii sau ce ai purtat. Alergie nu prea are cum sa fie pentru ca alergia nu trece asa de repede.