| AndreiPopovici6969 a întrebat:

Azi pe la prânz, în urma unei masturbări, am realizat ca nu mai pot urina din picioare. Efectiv, îmi simt vezica plina, chiar dacă nu am consumat lichide. O simt plina la câteva minute după ce am urinat. Ca sa pot sa urinez din picioare, trebuie sa îmi simt vezica supra încărcată. În rest, nu merge. Am mai pățit prin vara, erau mult mai accentuate chestiile astea. Trecuse peste o săptămână.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parca iti spusesem sa iei o pauza de la masturbarea asta obsesiva!
Odata la 2-3 zile, ca se umfla cucul, nu mai poti urina, se irita...

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce spui tu... E bine spus. Dar citi iau seama?

| Violleta2022 a răspuns (pentru cristi202):

Pana la ura este durerea lui!
O sa i se ufle cucul si atunci va realiza in final ca frecatul excesiv duce si la asta... dar pana nu se intampla de mai multe ori, nu va invata.

| raMLesS a răspuns:

Pai logic ca nu poti sa urinezi. Muschii vezicii se contracta pentru a inchide canalul dintre vezica in uretra.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După eja*ulare, simți nevoia să mergi la baie deși nu ai neapărat ceva urina de eliminat. E normal. Uneori după eja*ulare fix imediat după nu poți să urinezi deși simți nevoia asta. Așteaptă câteva minute și vei putea. Nu e nimic, crede mă.

| ImNotBianca a răspuns:

Buna, Ionut Marian! Mai, e super nasol ce ti se intampla, posibil sa treaca in timp. Totusi, daca nu trece, am un grup de whatsapp cu baieti care fac sala, we got u bro!