| Diegoxyz a întrebat:

Azi pun o întrebare mai handicapata asa laughing
Eu daca am probleme cu inima(nu grave) si gen vreau sa ma duc la o petrecere unde e muzica tare si bass tare ma afecteaza cu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Te afecteaza doar daca bei alcoolwinking
daca aveai aparat de acela gen peacermaker poate te afecta, asa nu.

| Diegoxyz explică (pentru Simpatic):

Nu am laughing am doar uneori palpitatii, si nu beau sau fumez oricum

| RAY a răspuns:

Sa ai grija de urechi ca poti ramane cu schele cat despre inima va bate mai puternic e normal, nu consuma cola, cafea, alcool, doar apa plata

| Violleta2022 a răspuns:

Din cate vad eu, tu nu ai nici o rpoblema cu inima, doar esti ipohondru.
La intrebarea anterioara spuneai ca nu-ti simti inima ca bate.
Crede-ma, daca inima nu-ti batea, erai deja mort, inainte sa apuci sa scrii pe forum.
Du-te la petrecere linistit ca nu ai nimic la inima!
Relaxeaza-te si distreaza-te, asa cum fac ceilati prieteni ai tai.

| brokxy a răspuns:

Ba nu are nici o legatura cu inima...

| Ely1234567 a răspuns:

Dacă nu consumi alcool și ai spus ca nu fumezi nu are cu ce sa te afecteze muzica

| psica a răspuns:

Ai fost la medic sa vezi din ce cauza ai uneori batai de inima mai mari, palpitatii etc? Exista riscuri gen de la stres sau neliniste