| anonim_4396 a întrebat:

Baaa,sunt baiat si imi las parul mare.Am deja vreo 10 centimetri si imi cad cam 20 de fire la spalat.Ce sampon sa folosesc sau ceva ca sa opresc caderea...folosesc Head&Shoulders dar tot cade sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LittleLuciane a răspuns:

Eu stiu ca samponul head&shoulders este pentru matreatalaughing vezi ca exista o solutie (in farmacii si in supermarket-uri ) de la gerovital si e foarte buna..sau daca nu te dai cu ulei de ricin

| anonim_4396 explică (pentru LittleLuciane):

Si functioneaza 100%?

| LittleLuciane a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu cat la suta dar functioneaza..la folosit o prietena si chiar da rezultate si nu e nici scump