| Cristi_1137 a întrebat:

Bai frate, ieri am fost la scoala, si eram cam suparat, un coleg mi-a propus sa luam niste vin, si am luat 2kg de vin laughing, a fost prima data cand am baut, si am baut vinu ala in 4 insi, toti am fost ametiti, dar eu am fost o perioada beat, dupa care am lesinat, am fost la asistenta dus de colegi si uni ziceau ca am cadere de calciu, altii coma alcolica, oricum eu eram lucid, si constient de tot ce se intampla. si puteam sa ma misc dar nu foarte mult, au venit ai mei si m-au dus acasa, eu am retinut tot ce s-a intamplat si tot ce am vb cu colegi, profi, etc. Imi poate spune cineva ce s-a intamplat, app in timp ce am baut, am uitat ca luam tratament cu antibiotice, nu stiu cum chiar uitasem, are asta vreo legatura? oricum in viata mea nu o sa mai pun alcol in gura nu se merita mi-a fost f rau. Ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MeUFO a răspuns:

Bună! Dragă Cristi, a fost o experienţă care poate că îţi va influenţa întreaga viaţă. Băiatul meu a făcut şi el ceva asemănător şi nu s-a mai atins niciodată de nici un fel de alcool. Nu fiindcă i-am fi spus noi ceva, dar îi face silă şi groază. Să fii sănătos, bine că ai scăpat, puteai să şi mori...
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ Sper să-ţi placă!

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Puteai chiar sa mori din chestia asta. A fost o prostie ce ai facut! Ai avut noroc daca zici ca erai lucid, desi luai tratament cu antibiotice.

| Cristi_1137 explică:

Frate, a fost prima data cand m-am inbatat si ultima.crying