| Iiuoanaaa a întrebat:

Buna TPU...pai treaba sta cam asa
iubitul meu in ultima saptamana o lesinat de vreo 3 ori si nu stiu ce o mai zis ca so intamplat ca nu so simtit bine si bla bla bla...ca cica o fost in perfuzi si nu stiu ce s-a mai intamplat si cand o fost la doctor o zis ca ii numa o cadere de calciu, dar un prieten mi-a spus ca de la o cadere de calciu nu are cum sa ajungi in perfuzi si asta mo pus p ganduri...deci ce sa cred ca iubitu meu o avut mai mult decat o cadere de calciu? ii adevarat ca de la o simpla cadere de calciu nu poti sa ajungi in perfuzi?
Dau vot la raspunsul cel mai convingatorbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Ba se poate sa i se fi pus si perfuzii pentru a-l pune pe picioare

1 răspuns:
| CEA a răspuns:

Poate avea probleme cu inima,daca lesina dupa ce fumeaza inseamna ca are probleme cu plamanii, daca se infometeaza poate lesina, deci nu-ti fa probleme nu e nimic gravkiss