| Sucki a întrebat:

Boala inflamatorie pelvină, vreau sa-mi spună o fata care s-a confruntat cu asa ceva cum s-a tratat, care au fost rezultatele, lucruri de genul asta, fără copy paste de pe net ca am citit destul acolo!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Daca ai citit pe net si nu te-ai lamurit, mergi la medic.

| Sucki explică (pentru Demidol):

Am mers, de ce crezi ca cer alte păreri despre asta? Răspunde cine știe nu cine vrea sa sa afle in treaba și sa ia câteva puncte