| Elena1234456 a întrebat:

Branza de vaci ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Cea degresata nu ingrasa.Dar poti manca si nedegresata, pentru ca branza de vaci este foarte sanatoasa!

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Iti multumesc pentru funda happy

| Elena1234456 explică (pentru pwp):

Nu ai pentru ce :* eu multumesc pentru raspunsul bun

| pwp a răspuns (pentru Elena1234456):

love struck

| oanard174 a răspuns:

Nu

| love10andra a răspuns:

Depinde! Degresata nu dar grasa da! Funda?

| loryi98 a răspuns:

Nu,branza de vaci nu ingrasa

| TheSecretGirl a răspuns:

DA! Contand daca este de la tara. Daca este facuta la o fabrica nu ai sa vezi grasime pe tine!

| Maria139 a răspuns:

Deloc, e cea mai des intalnita in diete

| WhiteDragon a răspuns:

Cea degresata deloc

| ComaneciSorana a răspuns:

Branza grasa ingrasa. In regimurile de slabit se mananca doar branza proaspata de vaci degresata.