| sftb a întrebat:

Buan TPU sunt cam slab 1.67 inaltime si 52 de kg am avut 56-57 si fumez din octombrie anul trecut oare e din cauza la tigari si daca o sa ma las ma voi ingrasa macar sa fiu cum am fost funa si niste sfaturi plz

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Da de la tigari.
Lasa-te de tigari!
Fa-ti un bine tie si celorlalti pe care ii ai alaturi.
Bafta!

| Babylonul a răspuns:

Nu-ti zice nimeni sa fumezi dar macar redule de la n pe zi la macar una pe si pe urma pe saptamana la 2 -3 zile incet nu ingrasi porcu de craciun bafta laughing

| oananecula a răspuns:

Da. ar trebui sa te lasi de fumat(nu doar pentru a te ingrasa). si ca sfatbig grinUTE LA UN DOCTOR. si lasate de fumat deoarece o sa ai probleme si cu plamanii

| CobHateCrew a răspuns:

Nu prea are legatura cu fumatul desi multi cred asta, daca te lasi de fumat vei manca mai mult pe cale de stres. O solutie pentru a te ingrasa este sa cumperi niste vitamine ca sa ai pofta de mancare. Ps: Mama este asistenta medicala stiu ce vorbescbig grin