| Cristian_3330 a întrebat:

Sunt in varsta de 15 ani, am 1.67 inaltime, 48 kg. Incerc demult sa pun ceva pe mine dar nici un rezultat.Sa fie din cauza ca practic fotbal ( 3 antrenamente pe saptamana + 1 meci ) si ca fumez 1 tigare pe zi?
Astept raspunsuri!
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Lasa-te de fumat.

| AaDdYy a răspuns:

Ia niste vitamine sau du-te la doctoru de familie ca iti recomanda el niste ascovit sau mai stiu eu ce...

| mateielisey a răspuns:

Incearce sa iei ceva vitamine

| andda_2600 a răspuns:

Fumatul nu prea are legatura cu asta. Depinde mult de metabolism. Intr-adevar ai putea incerca cu niste vitamine. Cat mai multe dulciuri si fast-food thinking sau steroizi.

| Fresh a răspuns:

Frate 1.lasate de fumat ...ca la fotbal nu iti e bun de nimic si ia vitamine si mananca carnewinking

| Cristian_3330 explică:

Ce fel de vitamine?