| Sanda_Sanda_1990 a întrebat:

a auzit cineva de Invisalign? Este un aparat dentar invizibil si as opta pentru el, dar ma gandeam daca a folosit cineva sau cum e. Ms

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| altrix a răspuns:

Medicul meu mi-a explicat cum sta treaba si sora mea trebuia sa il foloseasca.dar.
Daca dantura ta se afla intr-o stare destul de ok..nu cum a avut sora mea dinte peste dinte pentru ca maxilarul ei e prea mic.
E o solutie destul de buna daca vrei sa iti indrepti putin dintii.

| randomuser1102 a răspuns:

Site ul celor de la denttaglio iti ofera ai multe inforatii si sincer eu am apelat la ei pentru un astfel de aparat si am ramas placut surprinsa https://denttaglio.ro/aparatul-dentar-invizibil-invisalign/