| Raya_9247 a întrebat:

Buna,a fost cineva operat de doctor orl Vasile Ciuchi? Imi puteti spune cat costa o consultatie la dansul si la ce spital/clinica poate fi gasit?(la medlife nu mai este). Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Doctorul orlist Vasile Ciuchi a fost medic primar in Spitalul Militar Central pana in 2005, in prezent domnia sa isi desfăsoara activitatea in clinica privată Med Life in zona Calea Griviței(Bucuresti pe langa gara de nord), programările pentru consultatie si operatii se fac la telefon 4021.209.40.60 sau 4021. 290.40.30, cat despre tariful consultatiei nu poti afla decat sunand la aceste numere de telefon si intreband.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nu il mai gasiti la Med life, atunci si a mutat cabinetul pe strada Visarion lîngă Piața Romană sector1 telefon 4021.232. 1028/29, si mobil 0723.501.900, mult succes, de unde sunte ti dumneavoastră?

| Ruget_Sorana_1981 a răspuns:

Buna! Da, eu am fost operată de dansul.e un medic extraordinar...recomand cu drag

| Lovely86 a răspuns:

Am inteles ca dansul nu mai colaboreaza cu clinica medlife

| Chiran_Mari_1969 a răspuns:

Buna ziua eu urmeaza sa ma operez la dr Vasile Ciuchi

| Radu_Elena_1979 a răspuns (pentru Chiran_Mari_1969):

Ce operatie ati facut la domnul dr. Ciuchi?

| Lovely86 a răspuns (pentru Chiran_Mari_1969):

Am inteles ca dansul nu mai colaboreaza cu clinica medlife, imi puteti spune va rog unde l-as putea gasi acum? multumesc