| Ilovedinero a întrebat:

Buna.A luat cineva colonhelp? Ajuta impotriva constipatiei? Am tot luat laxative dar mi-e sa nu devin dependenta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna.Am luat eu acum câțiva ani și m-a ajutat sa elimin.Bafta!

| Violleta2022 a răspuns:

Daca cosntipatia se cronicizeaza, nu ami ajuta nimic la constipatie.
Dar nu crezi ca-i timpul sa iti schimbi modul nesataos de a manca, cu unul sanatos?
Constipatia este o cauza generata de mancarea nesanatoasa pe caree o mananci de multa vreme, de lipsa fibrelor din alimentatie, de lipsa hidratarii din colon samd.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca te lupti des cu problema constipatiei, chiar daca ai o alimentatie echilibrata, nu e ok.Ia in considerare sa mergi la medic.

| ReddY25 a răspuns:

Un prieten a luat si i-a venit rau instant, pe buna dreptate

| Marius22222222222 a răspuns:

Ceai verde

Răspuns utilizator avertizat