| anonim_4396 a întrebat:

Buna! A mai fost cineva racit in ultimele 2 saptamani si a avut dureri de cap si ameteli si respirati greu in timpul racelii, iar acum in continuare nu puteti respira cum trebuie? Ce as putea lua in privinta asta? Voi ce luati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mariutzarya a răspuns:

Da! Și mie mi s-a întâmplat. Probabil este sezonul schimbării vremii. Mergi la farmacie și spune-ți simptomele. Dacă te ei după unul și după altul…