| andreeaandra989 a întrebat:

Salut, de doua saptamani am ameteli, stari de voma, dureri groaznice de spate..si am senzatia ca mi se pune un nod in gat si nu mai pot respira doua - trei secunde... Statile de ameteala sunt puternice...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Tu chiar vrei sa te bat? Nu ti-am zis sa iti faci analizele? Ti le-ai facut?

| andreeaandra989 explică (pentru Ruxandra15):

Da mi-am facut analizele. dupa ce am facut analizele m-au apucat ca sa zic asa simptomele de mai sus

| Ruxandra15 a răspuns (pentru andreeaandra989):

Si cum au iesit analizele?

| andreeaandra989 explică (pentru Ruxandra15):

Naspaa hai pe privat

| eelena1797 a răspuns:

Ai consultat un medic?

| andreeaandra989 explică (pentru eelena1797):

Nu,crezi ca daca as fi consultat un medic as mai fi pus intrebarea?

| eelena1797 a răspuns:

Atunci consultă unul, e mult mai sigur decât părerile unor necunoscuți. Poate ai vreo problemă la vreun organ. Sau poate doar lipsa de calciu.