| GEEK a întrebat:

Bună.

Acum 2 minute am fost la toaletă, și îmi curge un lichid maroniu.

Se poate să îmi vină menstruația?

Dau fundă.

Pa, pa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Da, lichidul maroniu semnifică faptul că ai menstruaţie. Mâine cu siguranţă nu va mai avea această culoare.
Stai liniştită, nu este un motiv de îngrijorare.
Pa-pa.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se prea poate sa iti vina menstruatia, sa ai un absorbant la tine in caz ca vine

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, cel mai probabil, o să-ţi vină menstruaţia.

Toate cele bune.

| cornelmircea1980 a răspuns:

Cu siguranta da cel mai bine stai de vb cu mami tau si posibil sa mergi si la un ginecolog

| 93Silviu93 a răspuns:

Hahalaughing

| IoanaMaria20000 a răspuns:

Nu, iti vine inspiratiabatting eyelashes

| 42002 a răspuns:

Se poate sa iti vina ..sau s-ar putea sa fii racita jos si sa iti curga cate putin.

| GEEKGODDESS a răspuns:

Hey ☺.
Cel mai probabil, da.

| Lov3Story a răspuns:

Cred ca iti vine menstruatia happy Cel mai inteligent lucru la care te poti gandi este la menstruatie! Depinde si cati ani ai happy Deci nu te speriawinking