| anonim_4396 a întrebat:

Acum câteva zile am avut un contact sexual, mă rog, el a ejaculat în afara vaginului meu.Acum a început să mă doară burta îngrozitor de tare şi mă doare când urinez.Am observat că astăzi a curs şi puţin sânge.Menstruaţia nu prea are cum să fie, pentru că mi-a venit pe luna asta, chiar 7 zile.Am luat un ketonal pentru burtă, dar se pare că nu prea îşi face efectu'. Care ar fi cauza durerii de burtă? Dau fundă pentru cel mai rapid răspuns!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie cu transmitere sexuala, probabil blenoragie. E cazul sa te vada un ginecolog cat mai urgent.

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Poate fi si o cistita, femeile sunt predispuse la asa ceva din cauza vecinatatii uretrei cu vaginul. Du-te la medicul de familie sa-ti dea tratament cu antibiotic.

mira
| mira a răspuns:

Chiar daca nu se ejaculeaza in vagin, pericolul de sarcina ramane.Sa stii asta pe viitor.Protejati-va cu prezervative.

| TeoPT a răspuns:

Însărcinată nu poți fi, câteva zile nu sunt de ajuns ca să ai simptome de sarcină. Ascultă sfatul Brigaelei.

| Reiatsunami a răspuns:

Esti insarcinata. cu prea multe griji.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tratamentul cu ketonal este apa de ploaie!
Din pacate meriti ceva critici pentru ca te-ai apucat de sex fara insa sa si inveti ceva legat de cum trebuie sa te protejezi si nu este normal sa-ti faci praf intimitatea pe internet.
Te indrum la ginecolog pentru orice problema de sanatate ai de natura sexuala.
De asemenea nici partenerului tau nu i-a pasat de protejarea ta, asa de mult te iubeste!
Deci, tratamente si consultatii se fac doar vizitand doctorii, pe internet nu se poate.

| SILVIA76 a răspuns:

Eu cred ca esti insarcinata sau prea tare a virito!