| Diaanaa551 a întrebat:

Acum ceva timp aalalunecat pe gheata si, pentru a-mi tine echilibrul, m-am smucit. Urmatoarea zi a aparut o durere la noada si imi era foarte greu sa ma ridic, asez sau sa ma aplec. Durerea inca persista...ce este de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
maseaza locul unde te doare, iar daca durerea este insuportabila si persista, mergi la medic, desi prima data ar trebui sa mergi la medic si sa nu risti, si sa ceri o tomografie computerizata.
O zi buna.