| X00Anonima00x a întrebat:

Acum vreo 30 de minute a început sa mă doare vena de din partea dreapta a gatului la ceafa si mă gândesc sa nu fie avc sau aiv...Nu știu de la ce poate sa fie dar sunt foarte panica... dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| deeyou12 a răspuns:

In cazul in care doremeai posibil sa fi dormit in pozitie incomoda daca erai treaza este din cauza hiper tensiuni care exercita prea multa tensiune in vasele de sange

1 răspuns:
| Adiadictie a răspuns:

Poate sa fie de la faptul ca ai dormit incomod si de la perna. si eu patesc la fel.