| Ada477 a întrebat:

Din greșeală am apăsat pe zdreava gatului in partea dreaptă și de atunci mă doare. E posibil să-mi fi rupt ceva sau să-mi fi succit vreo venă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu știu ce e zdreava gâtului. De rupt nu se rupe așa ușor.

| Mirel4412 a răspuns:

Daca era o vena sucita nu mai puteai sa misti gatul in partea respectiva, asteapta pana maine diminieata si vezi daca te mai doare.

| DaFrateEuSunt a răspuns:

Du-te la un kinetoterapeut, el te va ajuta mult.